::: تعمیرات تخصصی تلویزیون | تعمیرات تلویزیون و ال سی دی | تعمیر تلویزیون و ال ای دی | دلسا الکترونیک ::: - توضیح خرابی و رفع خرابی push power protector sony
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
09101102208(مشاوره رایگان)

ارسال پیام در تلگرام
تماس تلفنی پیام در تلگرام

توضیح خرابی و رفع خرابی push power protector sony


ایراد خاسوشی و پروتکت push power protector
در سیستم های صوتی خانگی – سینما خانگی و dvd سونی یکی از بیشترین معایب که مشتریان با آن دست به گریبان هستند ایران عدم وجود صدا و تصویر می باشد که با اعلام هشدار ، push power ایجاد می شود. در بیشتر موارد این شکل ناشی از خرابی برد آمیل  (AMP Board)  میباشد که با تعویض یکی از خرابی ای پی های خروجی صدا برطرف می شود. این شکل بیشتر به دلیل اتصال در مسیر سیم های خروجی دستگاه تا بلند گوهای ان ایجاد میشود که با کمر دقت از سوی کاربران دستگاه قابل پیشگیری می باشد. در برخی موارد یاد شده مشکل در برد (وای فای) نیز این شکل را ایجاد میکند.

برندها و نمایندگی‌ها

مجموعه خدماتی ـ تعمیراتی دلسا الکترونیک: تعمیرگاه مجاز، عضو رسمی اتحادیه تعمیرکاران تهران. تعمیرات تخصصی و مجاز تلویزیون های سونی، سامسونگ، الجی، پاناسونیک و برترین برند های روز دنیا با مرکز سرویس ثابت و سیار و با بهره مندی از پیشرفته ترین امکانات و دستگاه های تعمیرات برد و پنل و بهره مندی از سامانه یکپارچه ثبت اطلاعات مشتری و ارائه خدمات ویژه در ایام تعطیل رسمی، خدماتی نوین و ویژه را به مشتریان و مراجعین ارائه می نماید که تعمیر و نصب و راه اندازی انواع سیستم های صوتی و تصویری روی دیوار و میز در منزل و محل کار مشتری نیز مشمول همین خدمات است.

طرح و رنگ قالب

انتخاب کنید